קבוצת פתרון -הבית של השכירים בישראל

חברה למימוש זכויות כלכליות

business-loan

בדיקת זכאות להלוואה

כנגד נכס / מקופות הפנסיה / מחברות הבנקים

מעוניין למשוך כספים / לבצע החזר מס

מקופות פנסיה / גמל / השתלמות

הפתרונות שלנו

מחפשים פתרון כלכלי ולא יודעים מה הן האפשרויות שלכם ? קבוצת פתרון יודעת להציג מגוון פתרונות מימון מעולם הביטוח , מגורמי מס הכנסה וחברות הבנקים . אנחנו נקשיב לצרכים האישיים שלכם ונדע להציג את הפתרון המתאים ביותר בעבורכם – מתאים גם לבעלי BDI שלילי ותיקים בהוצל"פ .

צוות החברה

בקבוצת פתרון שירות הלקוחות הוא ערך עליון , כשמדובר בכסף ובטח שלא שלך אין מקום לטעויות ולכן כל עובדי החברה סוכני הביטוח , עורכי דין , יועצי משכנתאות , אנשי תפעול ושירות הלקוחות נבחרים בקפידה ועוברים קורס הכשרה על מנת שיוכלו לתת את השירות המקצועי הטוב והנוח ביותר עבורכם הלקוחות .

שאלון זכאות

שכירים ורוצים לדעת למה אתה זכאים ?
בעזרת השאלון תוכלו לדעת מה הן האפשרויות העומדות בפניכם במטרה לגיוס כסף לכל מטרה דרך חברות הביטוח גורמי מס הכנסה וחברות הבנקים . השאלון בחינם וללא התחייבות מלאו את הפרטים החסרים ונשמח לחזור ולהציג את האפשרויות אליהם אתם זכאים .

מאמרים

קבוצת פתרון החלטה לקחת חלק במאמץ להגברות המודעות בנושאי הפנסיה החזרי מס והלוואות כנגד נכסים , המון אנשים לא יודעים את הזכויות שלהם ומפסידים כסף שמגיע להם ועבדו עליו קשה , ולכן תוכלו למצוא כתבות ומאמרים שיעזרו לכם להבין מה הם האפשרויות שלכם , מה מגיעה לכם ולמה אתם זכאים.

קבוצת פתרון - למי זה מתאים?

קבוצת פתרון הוקמה בשנת 2019 במטרה להגביר את המודעות ולהציג את כל האפשרויות אליהם זכאים אזרחים במדינת ישראל מגורמי מס הכנסה חברות הביטוח והבנקים . חברתינו צברה ניסיון רב בעבודה שוטפת אל מול גורמים אלה ולחסמים הבירוקרטיים שהן מהוות עבור אזרחים במדינת ישראל ולכן , חברתנו החליטה לקחת חלק ולרכז את שירותי ההלוואות , החזרי המס ומשיכות הכספים במקום אחד מתוך מטרה לתת מעטפת שלמה והרבה יותר נוחה ללקוח בכל תהליך אותו יבחר לבצע ,
אז אם אין בידך את הידע והנסיון או הזמן בהתנהלות מול גורמים אלה ואתה מחפש חברה אמינה ומקצועית שתציג את כל האפשרויות שלך ותעשה בעבורך את כל העבודה , הגעת למקום הנכון .

נשמח לתאם לכם פגישת היכרות במשרדינו!
כתובתינו: שדרות ההסתדרות 72 , חיפה צ’ק פוסט – מול קניון לב המפרץ , קומה 2 .
טלפון: *6896 / 04-3013327

תכירו את הצוות שלנו

איך זה עובד ? שלבי התהליך .

1

ממלאים שאלון זכאות –

שאלון הזכאות נועד בכדי שנוכל לדעת האם אתם אכן זכאים להמשך תהליך, ואם כן מה הן האפשרויות העומדות בפניכם . במידה ועברתם את שאלון הזכאות – הינכם זכאים ב 100% להמשך התהליך והתשלום הינו על בסיס הצלחה בלבד – רשום בחוזה משפטי .

2

ניתוח התיק הפנסיוני והצגת האפשרויות –

ראשית אנו ננפיק עבורכם דוח מסלקה פנסיוני המפרט לנו על כל הכספים שחסכתכם בקרנות הפנסיה במהלך כל החיים. המנהל הפיננסי מנתח את הדוח ומציג את כל האפשרויות העומדות בפניכם . חשוב לציין שמנהל יציג את הסכומים המקסימליים הניתנים למשיכה – הלוואה ובחירת הפעולה והסכום נתונים אך ורק לבחירת הלקוח. אנחנו נציג בפניכם את כל האפשרויות, אתם תבחרו את האפשרות שהכי מתאימה עבורכם

3

שירות לקוחות –

הרפרנטיות של החברה ידאגו לכל הבירוקרטיה המסובכת, הן ימלאו את טפסי הבקשה, יכנו את כל ההפניות הנדרשות למס הכנסה וימצאו את המסמכים הנדרשים מביטוח לאומי וכמובן ידאגו לכל ההתנהלות והבקרה השוטפת מול חברות הביטוח, בכדי שהפעולה תתבצע במהירות האפשרית. חשוב לציין כי הרפרנטיות עובדות בקשר ישיר מול מוקדי הסוכנים של כל חברות הביטוח דבר המקנה שירות בייחס אישי וזמני טיפול קצרים מהרגיל. כל לקוח מקבל טלפון של נציגה אישית המטפלת בבקשה שלו ככה שהוא יכול להיות במעקב ולדעת את סטטוס הבקשה , כמובן שהלקוח מאשר כל פעולה ומעודכן טרם ביצוע הפעולה

4

הפקדת כספים וביצוע התשלום –

 מזל טוב הפקדה אושרה והכסף עבר לחשבון הלקוח, לאחר ביצוע ההפקדה בחשבון הבנק של הלקוח אנחנו נוודא באמת כי הסכום שהתקבל זה הסכום התקין והפעולה בוצע בהצלחה, כמובן שאנחנו מלווים את הלקוח גם בעתיד לכל שאלה / ובקשה בנושא. התשלום של החברה הינו על בסיס הצלחה בלבד כלומר אך ורק לאחר שהכסף בחשבון הבנק של הלקוח הוא מבצע את התשלום עבור השירותים של החברה .

לקוחות ממליצים בדף הפייסבוק

נשמח לתאם לכם שיחה / פגישת היכרות במשרדינו!

כתובתינו: שדרות ההסתדרות 72 , חיפה צ'ק פוסט – מול קניון לב המפרץ , קומה 2 .
טלפון: *6896 / 04-3013327