למה להיעזר ביועץ משכנתאות

למה כדאי להיעזר ביועץ משכנתאות

יועץ בכל תחום שהוא, תפקידו כשמו כן הוא- לייעץ.
לספק מידע ללקוח ולסייע לו להגיע להחלטה הנכונה והמתאימה ביותר. לכן, יועץ משכנתאות הוא בהחלט איש מקצוע שכדאי לשכור את שירותיו ובמידה ואתם מתעניינים בלקיחת משכנתא- כדאי לכם להתעניין ביועץ משכנתאות.

יועץ משכנתאות של הבנק מול יועץ חיצוני

בכל בנק יש יועץ משכנתאות המלווה אתכם בתהליך ברגע שהחלטתם לקחת את המשכנתא דרך אותו הבנק. אז למה יש צורך ביועץ משכנתאות חיצוני? הסיבה העיקרית היא שהוא דואג לכם ורק לכם הלקוחות שלו ולא עסוק באינטרסים של הבנק. וזו כבר סיבה מספיק טובה. אבל יש עוד!

 1. יועץ משכנתאות של הבנק אינו עוסק רק במתן הלוואות למשכנתא, אלא מתעסק במגוון תחומים שונים ומגוונים, בעוד יועץ משכנתאות חיצוני מתעסק אך ורק במשכנתא.

 2. כאשר מדובר ביועץ משכנתאות של הבנק יש לזכור שהוא בראש ובראשונה עובד של הבנק ולכן חושב על טובת הבנק ומציע לכם הצעות מוגבלות שהבנק יכול להציע.
  יועץ משכנתאות חיצוני יכול לבצע השוואה של ההצעה שניתנה על ידי הבנק, להצעות של בנקים אחרים וגופים אחרים המספקים משכנתא ולהחליט איזו הצעה טובה יותר עבורכם.

 3. בנק ייתן תנאים ומידע רלוונטיים רק אליו ולמשכנתא שתילקח אצלו. בכדי לקבל מידע ונתונים על לקיחת משכנתא באופן כללי יש צורך בגוף חיצוני מהבנק- יועץ משכנתאות פרטי.

יועץ משכנתאות דואג ללקוחות שלו

התפקיד העיקרי של יועץ המשכנתאות הוא לראות את טובתכם לאורך כל התהליך ולהתמקח עם הבנק בכדי להשיג את התנאים הטובים ביותר עבורכם.

 • הוא בעל גישה למספר שיעורי ריבית ויכול לבצע השוואה ולהשיג עבורכם את הריבית הנמוכה ביותר בשוק.

 • ישנם תמהילי משכנתא וכן שיעורי ריבית שרק יועץ משכנתאות יכול להכיר ולגשת אליהן, ולבד לא תוכלו להגיע אליהן ולכן יש בו צורך.

 • הוא מנהל את המשא ומתן עבורכם מול כמה גופים ומעדכן אתכם רק בתוצאה הסופית שהיא האידיאלית עבורכם וכך חוסך לכם זמן, כאב ראש והתעסקות.

 • יועץ משכנתאות ידע להתאים את תמהיל המשכנתא הנכון לכל לקוח ולא יתביית רק על גופים גדולים כמו בנקים, אלא ידע איפה עוד ניתן להשיג הצעות למשכנתא בתנאים נוחים וישתמש בניסיון ובקשרים להביא לכם את ההצעה הטובה ביותר.

עלות מול תועלת

ליועץ משכנתאות אכן יש תועלת גבוהה במיוחד ומן הסתם הוא לא עובד ללא תשלום. עלות ייעוץ משכנתא משתנה בין אדם לאדם כתלות במצב הלקוח, והוא עשוי לנוע מששת אלפים ש"ח ואף יותר, אך בטווח הרחוק, יועץ משכנתאות מקצועי יחסוך לכם עשרות אלפי שקלים. יש לזכור שמדובר בתפקיד אשר מבצע את כל הפעולות עבורכם כולל בדיקות, השוואות והגשת הטפסים לבנק- מהרגע שפניתם אליו לייעוץ ועד שהבנק חותם על האישור הסופי לקבלת המשכנתא.

מה אנו מציעים?

סיוע, ליווי וייעוץ בנושאים:

 1. הלוואה כנגד הקופה בתנאי ריבית משתלמים.
 2. משיכת כספי פיצויים מעבודות קודמות.
 3. בדיקת תיק ביטוחי בכל חברות הביטוח.
 4. הסרת עיקולים וטיפול בהוצל"פ באמצעות עו"ד.
 5. הצגת תכנית כלכלית להתנהלות נכונה וביצוע חסכון לעתיד.
 6. פתיחות קופות גמל להשקעה ופתרון פנסיה בתנאים שלך. 
 7. ייעוץ משכנתאות. 
 8. החזרי מס.

מובהר כי האמור באתר אינו מהווה שיווק השקעות ו/או ייעוץ ו/או שיווק פנסיוני אישי ו/או תחליף לשיווק כאמור ו/או ייעוץ מס, בכפוף להוראות הדין והמתחשבים בנתונים ובצרכים הייחודיים של כל אדם.

תוכן עניינים

שאלות נפוצות

הסיבה העיקרית להיעזר ביועץ משכנתאות חיצוני היא שהוא דואג רק ללקוחות שלו ולא עסוק באינטרסים של הבנק.
ישנן מספר דוגמאות, והתפקיד העיקרי של יועץ המשכנתאות הוא לראות את טובתכם ולהתמקח אל מול הבנקים, הוא יכול לבצע השוואת ריביות ולהשיג עבורכם את הריבית הנמוכה בשוק ועוד.
ישנם שלל מסלולי משכנתא, וכל מסלול עשוי להיות טוב עבורי, אך פחות טוב לאדם אחר. לכן, לכל אדם מסלול המותאם לצרכיו האישיים.

מאמרים נוספים

מטבעות קבוצת פתרון

החזרי מס

.

מטבע עציץ קבוצת פתרון

הלוואות כנגד נכסים

.

תיק קבוצת פתרון

ייעוץ משכנתאות

.

יד כסף קבוצת פתרון

הלוואות כנגד קרנות פנסיה

.

בדיקת זכאות להלוואה

כנגד נכס / מקופות הפנסיה / מחברות הבנקים

ספר קבוצת פתרון
דילוג לתוכן