הלוואות כנגד קרנות פנסיה

עם קבוצת פתרון זה קל מתמיד!

הלוואות כנגד קרן הפנסיה

הלוואות כנגד קרנות פנסיה

כל מה שרציתם לדעת

במידה ואתם צריכים הלוואה, כדאי שתחשבו פעמיים לפני שאתם פונים לבנק שלכם או לאחת מחברות האשראי. רבים בציבור אינם יודעים זאת, אבל ההלוואות עם התנאים הטובים ביותר מגיעות לכם בעקבות החסכון הפנסיוני שלכם.

חוסכים ועמיתים בקרנות פנסיה, קופות גמל וביטוחי מנהלים זכאים ליהנות מהלוואות בתנאים נוחים במיוחד הניתנות להם כנגד כספי החיסכון שצברו ומשמשים בטוחה להחזרי ההלוואות.

יד מטבעות קבוצת פתרון

הלוואה מכספי פנסיה

יתרונות ותנאים

מתחילת שנת 2020 החלה עלייה משמעותית במספר האזרחים שלקחו הלוואה על חשבון קרן הפנסיה שלהם , דבר שמאוד מובן מכייון שברוב המקרים הריבית והתנאים בהלוואה כזו יהיו נוחים וטובים הרבה יותר מאלה שמציעים הבנקים.

בלקיחת הלוואה מכספי הפנסיה, כמו גם מקרן השתלמות, מרוויחים החוסכים משני כיוונים: קבלת הלוואה בריבית אטרקטיבית פלוס הנאה מהיכולת להמשיך להחזיק בחיסכון הכולל הטבות מס ייחודיות, שמעניקה המדינה לחוסכים בקרנות פנסיה, קופות גמל וקרנות השתלמות.

מסמך קבוצת פתרון

הלוואה מועדפת ללקוחות כל חברות הביטוח

הלוואה כנגד הפנסיה רק עם קבוצת פתרון !!

גם אם סורבתם להלוואה בבנק או מול חברת הביטוח שלכם , אל תתיאשו יש לנו את הפתרון בשבילכם ! השאירו פרטים ונציגנו יצור קשר עם כל הזכויות שמגיעות לכם בנושאי ההלוואת ומשיכות הכספים מקרנות הפנסיה וקופות הגמל וההשתלמות שברשותם .

#הלוואה לכל מטרה כנגד קרן הפנסיה
#אפשרות לגרייס מלא עד 5 שנים
#הלוואה בריביות הטובות ביותר במשק !
#הטבה לשכירים בעלי וותק 5 שנים ומעלה

מטוס קבוצת פתרון

השאירו לנו פרטים

מבטיחים לחזור בהקדם 🙂

מהם שלבי התהליך?

תהליך לוגו 1 - קבוצת פתרון

שאלון הזכאות נועד כדי שנוכל לדעת האם אתם אכן זכאים לקבלת כספים, ומה הן האפשרויות העומדות בפניכם. במידה ועברתם את שאלון הזכאות – הינכם זכאים ב 100% להמשך התהליך והתשלום הינו על בסיס הצלחה בלבד.

ראשית, ננפיק עבורכם דוח מסלקה פנסיוני , המפרט לנו היכן כל הכספים שחסכתכם בקרנות הפנסיה במהלך חייכם. 

המנהל הפיננסי מנתח את הדוח ומציג את סכומי ההלואה המדויקים אליהם אתם זכאים ,

מה שנישאר לכם זה רק לבחור את גבוה הסכום. 

תהליך לוגו 2 - קבוצת פתרון
תהליך לוגו 3 - קבוצת פתרון

הרפרנטיות שלנו ידאגו לכל הבירוקרטיה וההתנהלות השוטפת מול חברות הביטוח, כדי שהפעולה תתבצע במהירות האפשרית. 

כל הלקוח מקבל טלפון של נציגה אישית המטפלת בבקשה שלו כך שהוא יכול להיות במעקב ולדעת את סטטוס הבקשה, כמובן שהלקוח מאשר כל פעולה ומודע לזמני הפקדת הכספים .

מזל טוב! ההפקדה אושרה והכסף עבר לחשבון הלקוח, תשלום העמלה  של החברה הינו על בסיס הצלחה בלבד, כלומר אך ורק לאחר שהכסף עבר לחשבון הבנק של הלקוח, הוא מבצע את התשלום עבור ביצוע הפעולה והשירות של החברה.

שמחים לתת שירות אמין ומקצועי ותמיד כאן בשבילכם !

תהליך לוגו 4 - קבוצת פתרון
טוהר גרוטס קבוצת פתרון

הטיפ של טוהר

מחלקת הלוואות ומשיכת כספים

חשוב לדעת כי בהלוואה כנגד קרן הפנסיה תוכל לקבל ריבית אטרקטיבית יותר מ"הלוואה רגילה".

בדיקת זכאות להלוואה

כנגד נכס / מקופות הפנסיה / מחברות הבנקים

ספר קבוצת פתרון

שאלות נפוצות

המון אנשים אינם יודעים שאת ההלוואות עם התנאים הטובים ביותר נוכל לקבל כנגד קרנות הפנסיה ואפילו להרוויח משני הכיוונים, קבלת הלוואה בריבית אטרקטיבית ובנוסף, היכולת להמשיך ולהחזיק בחיסכון הכולל הטבות מס ייחודיות, שמעניקה המדינה לחוסכים בקרנות פנסיה, קופות גמל וקרנות השתלמות.
תחילה, נציין כי הריביות נמוכות באופן ניכר בהלוואה כנגד קרן הפנסיה, הריביות אמנם משתנות אך עדיין נמוכות מהריביות הנדרשות ע"י הבנקים בקבלת הלוואה "רגילה". בנוסף, בהלוואות כנגד קרן הפנסיה אין קנסות בגין פירעון מוקדם. והדבר המשמעותי ביותר הוא הפטור מהעמדת בטחונות או מציאת ערבים להלוואה.
הלוואה כנגד הקרן מתאפשרת על חשבון החיסכון הקיים בקרן, ובהתאם לסכום הקיים, במידה והקרן אינה נזילה, נוכל לקבל בין 30% ל – 50% מהסכום, ועד ל 80% בקרנות השתלמות נזילות.

לקוחות ממליצים

כוכבים קבוצת פתרון
נגן וידאו

שירותים נוספים

מטבעות קבוצת פתרון

החזרי מס

מטבע עציץ קבוצת פתרון

הלוואות כנגד נכסים

.

תיק קבוצת פתרון

ייעוץ משכנתאות

.

יד כסף קבוצת פתרון

הלוואות כנגד קרנות פנסיה

.

דילוג לתוכן