הלוואות כנגד קרנות פנסיה

עם קבוצת פתרון זה קל מתמיד!

הלוואות כנגד קרן הפנסיה

הלוואות כנגד קרנות פנסיה

כל מה שרציתם לדעת

אף אחד מאתנו לא מתכנן להיכנס לחובות או להיות חייב כספים לגופים שונים. לפעמים זה חוב שלא ידענו עליו ופתאום אנחנו מגלים שאנחנו חייבים סכום גדול של כסף. זה גם יכול להיות חוב מצטבר של תשלום שלא שילמנו ושכחנו ממנו והוא צבר ריביות וקנס על איחור תשלום. גם משפחה שלא מתנהלת בצורה כלכלית נכונה או מוציאה יותר מאשר שהיא מכניסה - יכולה להיכנס במהירות לחובות. אחת הדרכים לסגירת חובות אלו היא לקחת הלוואה כנגד קרן הפנסיה \ קרן השתלמות.

במידה ואתם צריכים הלוואה, כדאי שתחשבו פעמיים לפני שאתם פונים לבנק שלכם או לאחת מחברות האשראי. רבים בציבור אינם יודעים זאת, אבל ההלוואות עם התנאים הטובים ביותר מגיעות לכם בעקבות החסכון הפנסיוני שלכם.

חוסכים ועמיתים בקרנות פנסיה, קופות גמל וביטוחי מנהלים זכאים ליהנות מהלוואות בתנאים נוחים במיוחד הניתנות להם כנגד כספי החיסכון שצברו ומשמשים בטוחה להחזרי ההלוואות.

יד מטבעות קבוצת פתרון

הלוואה מכספי פנסיה

יתרונות ותנאים

בשל הביקוש הגובר ודרישות חדשות מצד שוק ההון וחברות הביטוח, החלה לאחרונה עלייה בריביות בחלק מההלוואות לחוסכים, אך ברוב המקרים הריבית והתנאים בהלוואה כזו עדיין יהיו נוחים וטובים יותר מאלה שמציעים הבנקים.

בלקיחת הלוואה מכספי הפנסיה, כמו גם מקרן השתלמות, מרוויחים החוסכים משני כיוונים: קבלת הלוואה בריבית אטרקטיבית פלוס הנאה מהיכולת להמשיך להחזיק בחיסכון הכולל הטבות מס ייחודיות, שמעניקה המדינה לחוסכים בקרנות פנסיה, קופות גמל וקרנות השתלמות.

מסמך קבוצת פתרון

הלוואות כנגד קרנות פנסיה

רק עם קבוצת פיתרון!

כיום ניתן לקבל הלוואות כנגד כספים שחסכת בקרנות הפנסיה בתנאים הטובים ביותר בשוק, ההלוואה ניתנת כנגד הכספים בקרן כלומר ההפקדות בקרן וצבירת התשואות ממשיכות כרגיל.

מטוס קבוצת פתרון

השאירו לנו פרטים

מבטיחים לחזור בהקדם 🙂

מהם שלבי התהליך?

תהליך לוגו 1 - קבוצת פתרון

שאלון הזכאות נועד כדי שנוכל לדעת האם אתם אכן זכאים להמשך התהליך, ומה הן האפשרויות העומדות בפניכם. במידה ועברתם את שאלון הזכאות – הינכם זכאים ב 100% להמשך התהליך והתשלום הינו על בסיס הצלחה בלבד.

ראשית, ננפיק עבורכם דוח מסלקה פנסיוני המפרט לנו היכן כל הכספים שחסכתכם בקרנות הפנסיה במהלך חייכם. המנהל הפיננסי מנתח את הדוח ומציג את הסכומים המדויקים הניתנים למשיכה, ויחד איתכם, המנהל הפיננסי מתאים את הסכום להפקדה בקופת הגמל ומלווה אתכם לאורך כל השנים לכל שינוי או בקשה. אנחנו נציג בפניכם את כל האפשרויות, ואתם תבחרו את האפשרות המתאימה עבורכם.

תהליך לוגו 2 - קבוצת פתרון
תהליך לוגו 3 - קבוצת פתרון

הרפרנטיות שלנו ידאגו לכל הבירוקרטיה המסובכת, הן ימלאו את טפסי הבקשה, יכינו את כל ההפניות הנדרשות למס הכנסה וימצאו את המסמכים הנדרשים מביטוח לאומי. כמובן שנדאג לכל ההתנהלות והבקרה השוטפת מול חברות הביטוח, כדי שהפעולה תתבצע במהירות האפשרית. חשוב לציין כי הרפרנטיות עובדות בקשר ישיר מול מוקדי הסוכנים של כל חברות הביטוח, דבר המקנה שירות בייחס אישי וזמני טיפול קצרים מהרגיל. הלקוח מקבל טלפון של נציגה אישית המטפלת בבקשה שלו כך שהוא יכול להיות במעקב ולדעת את סטטוס הבקשה, כמובן שהלקוח מאשר כל פעולה ומעודכן טרם ביצוע הפעולה.

מזל טוב! ההפקדה אושרה והכסף עבר לחשבון הלקוח, לאחר ביצוע ההפקדה בחשבון הבנק של הלקוח אנחנו נוודא באמת כי הסכום שהתקבל הוא הסכום התקין והפעולה בוצעה בהצלחה, כמובן שאנחנו מלווים את הלקוח גם בעתיד לכל שאלה או בקשה בנושא. התשלום של החברה הינו על בסיס הצלחה בלבד, כלומר אך ורק לאחר שהכסף עבר לחשבון הבנק של הלקוח, הוא מבצע את התשלום עבור ביצוע הפעולה והשירות של החברה.

תהליך לוגו 4 - קבוצת פתרון
טוהר גרוטס קבוצת פתרון

הטיפ של טוהר

מחלקת הלוואות ומשיכת כספים

חשוב לדעת כי בהלוואה כנגד קרן הפנסיה תוכל לקבל ריבית אטרקטיבית יותר מ"הלוואה רגילה".

שאלות נפוצות

המון אנשים אינם יודעים שאת ההלוואות עם התנאים הטובים ביותר נוכל לקבל כנגד קרנות הפנסיה ואפילו להרוויח משני הכיוונים, קבלת הלוואה בריבית אטרקטיבית ובנוסף, היכולת להמשיך ולהחזיק בחיסכון הכולל הטבות מס ייחודיות, שמעניקה המדינה לחוסכים בקרנות פנסיה, קופות גמל וקרנות השתלמות.
תחילה, נציין כי הריביות נמוכות באופן ניכר בהלוואה כנגד קרן הפנסיה, הריביות אמנם משתנות אך עדיין נמוכות מהריביות הנדרשות ע"י הבנקים בקבלת הלוואה "רגילה". בנוסף, בהלוואות כנגד קרן הפנסיה אין קנסות בגין פירעון מוקדם. והדבר המשמעותי ביותר הוא הפטור מהעמדת בטחונות או מציאת ערבים להלוואה.
הלוואה כנגד הקרן מתאפשרת על חשבון החיסכון הקיים בקרן, ובהתאם לסכום הקיים, במידה והקרן אינה נזילה, נוכל לקבל בין 30% ל – 50% מהסכום, ועד ל 80% בקרנות השתלמות נזילות.

לקוחות ממליצים

כוכבים קבוצת פתרון
נגן וידאו

שירותים נוספים

מטבעות קבוצת פתרון

החזרי מס

מטבע עציץ קבוצת פתרון

הלוואות כנגד נכסים

.

תיק קבוצת פתרון

ייעוץ משכנתאות

.

יד כסף קבוצת פתרון

הלוואות כנגד קרנות פנסיה

.

בדיקת זכאות להלוואה

כנגד נכס / מקופות הפנסיה / מחברות הבנקים

ספר קבוצת פתרון
small_c_popup.png

לבדיקת זכאות מהירה

כנגד נכס / מקופות הפנסיה / מחברות הבנקים

דילוג לתוכן