הפתרונות שלנו

משיכת כספי פנסיה ללא התפטרות – חשוב לדעת

איתור כספים שהופרשו מעבודות קודמות

הלוואות כנגד קרנות הפנסיה

הפתרון למשיכת כספים ודאגה לעתיד

הפתרון למשיכת כספי פנסיה
ודאגה לעתיד כלכלי בטוח

קבוצת פתרון מציגה פתרון כלכלי לשכירים ועצמאים שצברו כספים בקרנות הפנסיה שלהן באמצעות משיכת כספי הפנסיה ללא צורך בהתפטרות או באישור המעסיק , אך גם דואגת לעתידכם. 

אנו נמצאים בתקופת משבר קורונה , המשבר הגדול ביותר בתולדות מדינת ישראל רוב משקי הבית בישראל בעלי עסקים ושכירים כאחד נפגעו ממשבר הקורונה ומצאנו את עצמנו שקועים בהחזר הלוואות חודשי "חונק " , מינוס שגדל וגדל ובכלל הצורך בכספים רק הולך וגובר.

כיום לכולנו קיימת קרן פנסיה , אך במצב נתון של משבר כלכלי או שעולה צורך בלקיחת הלוואה אינה בסדר העדיפויות שלנו , המילה פנסיה מפחידה את כולנו ואנו לא בדיוק יודעים מה האפשרויות שלנו להיעזר בה בעת הצורך לפני גיל הפרישה במידה ואנו צריכים כסף.
אנו מציגים אפשרות של משיכת כספים ללא סיום עבודה , אך לא זו בלבד , אלא אנו מציעים מסלול שמתקן את החוסר שנותר בקופה לאחר המשיכה ובכך נדאג גם לעתידנו ולתקן את הפער הכלכלי שנוצר בעת המשיכה. 

 

 

מובהר כי האמור באתר אינו מהווה שיווק השקעות ו/או ייעוץ ו/או שיווק פנסיוני אישי ו/או תחליף לשיווק כאמור ו/או ייעוץ מס, בכפוף להוראות הדין והמתחשבים בנתונים ובצרכים הייחודיים של כל אדם.

 

חשוב לציין כי ניתן למשוך כספי פנסיה ללא התפטרות ולהמשיך לעבוד ולהפריש כרגיל , אך עם זאת משיכת כספי תגמולים כרוכה בתשלום מס בגובה 35 % למי שאין הקלה או פטור כלשהו ממס הכנסה.

לאחר משיכת הכספים אנו מציגים אפשרות לכלל לקוחותינו להקים קופת גמל להשקעה ובעצם על ידי הפקדות חודשיות ( הנקבעות ע”י הלקוח ) להחזיר את הסכום שמשך מקרן הפנסיה .
קופה זה שחברת הביטוח השיקו בשנת 2016 מאפשר לכל אזרח לחסוך באופן פרטי במסלול בנוסף לקרן פנסיה הרגילה שלנו .
ובכך בעצם לקחת הלוואה על חשבון קרן הפנסיה שלך אך בתנאים שלך. לקופת הגמל מס יתרונות משמעותיים :
ישנה אפשרות לקבל את כסף בתור קצבה חודשית בגיל הפרישה / סכום חד פעמי
הקופה הינה קופה נזילה – ניתן לבצע משיכת חלקית / מלאה בכל רגע נתון – ללא תשלום מס
– הלקוח בוחר את גובה ההפרשה החודשית
– ניתן לדחות את התשלום בחודש “ לחוץ”
ניתן לקבל הלוואה כנגד הקרן בתנאים מעולים
-הלקוח הוא המנהל של החסכון שלו מבלי התערבות של אף גורם , ובעצם כך הופך להיות אדון לעצמו – בנוסף לקופה הפנסיה שכבר ישנה ממקום העבודה
כך שאנו נגיע לגיל הפרישה ההפקדה תתווסף בתור קצבה נוספת עם החיסכון הפנסיוני שצברנו במשך היותנו שכירים . תוכנית זאת מאפשרת לנו מצד אחת לקבל כסף מיידי בעת הצורך ומצד שני לדאוג לעתידנו הכלכלי בעת הגיענו לגיל מבוגר כך שנוכל לצאת לפנסיה בראש מורם.

איך זה עובד?

נשמח לתאם לכם שיחה / פגישת היכרות במשרדינו!

כתובתינו: שדרות ההסתדרות 72 , חיפה צ'ק פוסט – מול קניון לב המפרץ , קומה 2 .
טלפון: *6896 / 04-3013327
דוא"ל daniel-pitaron@outlook.co.il