ייעוץ משכנתאות

משיכת כספי פנסיה ללא התפטרות – חשוב לדעת

איתור כספים שהופרשו מעבודות קודמות

הלוואות כנגד קרנות הפנסיה

הפתרון למשיכת כספים ודאגה לעתיד

אם גם אתם מעוניינים לקחת משכנתא . אתם עומדים לפני אחד המהלכים הכלכליים הגדולים בחייכם, אם לא הגדול שבהם

ונעזרים ביועצי משכנתאות כדרך להבטיח שהמסלול הנבחר, גובה וסוג הריבית ותנאי ההחזר החודשיים אכן מתאימים ליכולות העכשוויות והעתידיות של רוכש המשכנתא.
תהליך נטילת הלוואת הענק דורש התעסקות מרובה במסמכים, חישובים קריטיים, בירוקרטיה וחיפוש אחר המסלול המשתלם ביותר. אזרח מין השורה עלול למצוא עצמו מבולבל אל מול מגוון ההצעות, ויותר מכך, עלול לבצע טעויות בחישובים הפיננסיים ובעוד שלבים מהותיים בהליך המורכב הזה

משכנתא לוקחים עם יועץ משכנתאות
אחת מהשאלות הנפוצות בתהליך המשכנתא , האם אני צריך לשכור שירות של איש מקצוע- יועץ משכנתאות או שניתן לבצע את התהליך לבד ?
כמובן שאפשר לבצע את התהליך לבד , אך גם ניתן ללכת למשפט ללא עורך דין או לנסות לשפץ את הבית לבד , אנשי מקצוע מנוסים עוזרים בשיפור תוצאות ובקבלת מה שבאמת אנחנו רוצים , נכון זה עולה כסף , אך חוסר המון בירוקרטיה וטרטור יתרה מכך ליווי והדרכה של איש מקצוע חוסך כסף רב במהלך השנים.
אם אתם מעוניינים לרכוש דירה / שטח מסחרי יועץ משכנתאות של החברה יוכל לענות על כל הצרכים והחששות שלכם , וידע להכווין אתכם למסלול הנכון בו תוכלו לעמוד לאורך שנים קדימה, בנוסף לכך יסייע לכם להעריך מה גובה המשכנתא הנכון לכם ומהי יכולת ההחזר החודשית שלכם
לא רק היום ובעוד שנה, אלא לאורך שנים רבות ככה שנוכל לסייע בכל התחנות אליהם החיים מובילים אותנו תוך הכרת התא המשפחתי, דפוסי ההתנהגות הכלכליים, הנתונים הפיננסיים, הרצונות והצרכים שלכם, יבנה יועץ המשכנתא תכנית החזרים מסודרת שתענה על השאלות והחששות שנלווים לרכישת משכנתא, תוך ראייה עתידית, מקצועית ומדויקת

למה כדי לקחת יועץ משכנתא ?

ריכזנו עבורכם את היתרונות שבשכירת שירותיו של יועץ משכנתא פרטי
חיסכון בזמן – תהליך לקיחת משכנתא דורש מילוי מסמכים רבים, שעות רבות של פגישות מול המערכת הבנקאית, ביצוע משא ומתן, מסחר בין בנקים, תהליך זה גוזל זמן רב.
חיסכון בעלויות המשכנתא –
זה מוכח , תהליך לקיחת משכנתא באמצעות יועץ משכנתאות מקצועי יחסוך לכם המון כסף .
תכנון פיננסי מקצועי – בתהליך לקיחת המשכנתא אנו מתייחסים לכל הגורמים שעשויים לצוץ בצורה ישירה או עקיפה, המדד, מגמות השוק בנדל"ן, יכולת ההחזר החודשי לאורך זמן, נקודות שניתן לשנות תמהיל, נקודת המבט שלנו כיועצי משכנתאות מקצועיים מסייעת למשקי בית רבים להתנהל כלכלית נכון.


ליווי מתמשך – לאורך כל חיי המשכנתא יש הזדמנויות רבות ליצור חיסכון משמעותי בכל מיני אופנים למשל מיחזור משכנתא או אם אתם לקראת סיום ורוצים לגייס הון משכנתא הפוכה, בתהליך של ייעוץ משכנתא אנו מציעים אפשרות של ליווי מלא לכל אורך חיי המשכנתא, באמצעות פעולות מהסוג הזה אנו מסייעים למשק הבית להתנהל נכון כלכלית .
כאשר אתם ניגשים לקחת משכנתא מהבנק אתם נדרשים לעמוד מול המערכת הבנקאית ולקחת את ההלוואה הגדולה ביותר של חייכם, סכום המשכנתא (ההלוואה הניתנת) מחושבת ממספר רב של עוגנים שונים! עוגנים למי שלא יודע הינם התחשיבים שמהם גוזרים את הריבית של המשכנתא שלכם
כמה זה עולה ? מה המחיר לייעוץ משכנתאות
היום ברור ששימוש בשירות של ייעוץ משכנתא הוא חיוני מאין כמוהו. המחיר של היועץ יתקזז עם העלויות הנוספות שהייתם משלמים בלעדיו על המשכנתא שלכם. שלא לדבר על זה שגם אם לא, הרי שלפחות תבינו מצוין בכל מה שקשור בתמהיל המשכנתא שלכם.
בדרך כלל שירות איכותי ומקצועי עשוי לעלות לכם בין 4,000, ש"ח לבין 9,500 ש"ח תלוי בנתונים ובכמות ההשקעה הנדרשת .

ייעוץ משכנתא עם קבוצת פתרון
מערכת היחסים שלנו עם המערכת הבנקאית מאפשרת לנו להשיג עבורכם את התנאים הטובים ביותר. אנו נבחן עבורכם את הכדאיות מיחזור משכנתא ונבצע עבורכם משא ומתן עם הבנקים השונים
משכנתא לא לוקחים לבד.
הבנק הינו הוא גוף עסקי אשר מטרתו למקסם את רווחיו. נציגי המשכנתאות בבנק פועלים משיקולי רווח וישווקו לכם משכנתאות במסלולים אשר בהכרח יניבו לבנק רווח כספי גדול .
אנו נחסוך לכם זמן יקר וביורוקרטיה מעייפת ובעיקר, נחסוך לכם הרבה מאוד כסף .
שמנו לנו כמטרה לדאוג לעתידכם הכלכלי ולספק לכם משכנתא חסכונית, בתנאים הטובים ביותר, משכנתא המתחשבת בשינויים הצפויים בחייכם ובתקציב הנלווה אליהם .
חברתינו מהווה כמשפחה לכלל לקחותיה ותלווה אתכם לאורך השנים . לעיתים רבות נהווה אוזן קשבת לבעיות שצצות במהלך החיים במטרה לתת את המענה והפתרון הטוב ביותר , אנחנו כאן בשבילכם !!

נשמח לתאם לכם שיחה / פגישת היכרות במשרדינו!

כתובתינו: שדרות ההסתדרות 72 , חיפה צ'ק פוסט – מול קניון לב המפרץ , קומה 2 .
טלפון: *6896 / 04-3013327
דוא"ל daniel-pitaron@outlook.co.il