הצטרפות לקרנות פנסיה, גמל והשתלמות

עם קבוצת פתרון זה קל מתמיד!

ייעוץ כלכלת המשפחה

פתיחת קופות חיסכון

כל מה שרציתם לדעת

כיום, ישנן מספר קרנות הניתן לחסוך דרכן, קרן פנסיה, קופת גמל וקרן השתלמות. מטרתה של קרן הפנסיה, היא לייצר הכנסה חודשית קבועה אשר תמשמש אותנו לזמן הפרישה, לאחר היציאה לגמלאות, נמיר את הסכום שצברנו במשך כל תקופת החיסכון לקצבה חודשית.
קופת הגמל מתאימה לעצמאים ושכירים, ומטרתה היא חיסכון לטווח ארוך ולצבור כספים לפרישה. בקופת הגמל ניתן לבחור מתוך מגוון מסלולי השקעה וברמות סיכון שונות. מטרתה של קרן ההשתלמות הינה חיסכון למספר שנים ומאפשר לנו לצבור כספים לכל מטרה, ניתן לפדות את קרן ההשתלמות כסכום הוני ולא כקצבה חודשית לאחר 6 שנים.
כמובן שקרן ההשתלמות מתאימה לעצמאים ושכירים, וניתן לבחור את מסלול ההשקעה המתאים ביותר עבור כל לקוח וברמות סיכון שונות.

יד מטבעות קבוצת פתרון

יש מי שדואג לך

ליווי אישי ומקצועי

אזרחים רבים אשר עובדים מספר שנים באותו מקום העבודה חושבים שהמעסיק דואג לכלל חסכונותיהם. מהניסיון שצברנו נוכל להגיד שלא כך הדבר, והמון מעסיקים אינם יודעים היכן החסכונות של העובדים ולאן מופקדים הכספים שלהם.

בנוסף, אנשים אינם יודעים שבעת עזיבת מקום עבודה, המעסיק אינו דואג להעברת הקופות והכספים שחסכו, קרן החיסכון הופכת ללא פעילה, מה שאומר שהיא לא כוללת כיסוי ביטוחי ולעיתים משלמים עליה דמי ניהול גבוהים במיוחד.
אצלנו בקבוצת פתרון, דואגים ללוות את הלקוח במשך העבודה הנוכחית, בעת החלפת מקומות עבודה, לעקוב אחר הקופות ותנאי החיסכון ולדאוג שהלקוח יוכל לחסוך בראש שקט.

מסמך קבוצת פתרון

פתיחת קרנות חסכון

רק עם קבוצת פיתרון!

בעזרת ליווי אישי ומקצועי, נבחר עבורכם את המסלולים המתאימים והמשתלמים ביותר. צרו קשר והתחילו לחסוך!

מטוס קבוצת פתרון

השאירו לנו פרטים

מבטיחים לחזור בהקדם 🙂

מהם שלבי התהליך?

תהליך לוגו 1 - קבוצת פתרון

שאלון הזכאות נועד כדי שנוכל לדעת האם אתם אכן זכאים להמשך התהליך, ומה הן האפשרויות העומדות בפניכם. במידה ועברתם את שאלון הזכאות – הינכם זכאים ב 100% להמשך התהליך והתשלום הינו על בסיס הצלחה בלבד.

ראשית, ננפיק עבורכם דוח מסלקה פנסיוני המפרט לנו היכן כל הכספים שחסכתכם בקרנות הפנסיה במהלך חייכם. המנהל הפיננסי מנתח את הדוח ומציג את הסכומים המדויקים הניתנים למשיכה, ויחד איתכם, המנהל הפיננסי מתאים את הסכום להפקדה בקופת הגמל ומלווה אתכם לאורך כל השנים לכל שינוי או בקשה. אנחנו נציג בפניכם את כל האפשרויות, ואתם תבחרו את האפשרות המתאימה עבורכם.

תהליך לוגו 2 - קבוצת פתרון
תהליך לוגו 3 - קבוצת פתרון

הרפרנטיות שלנו ידאגו לכל הבירוקרטיה המסובכת, הן ימלאו את טפסי הבקשה, יכינו את כל ההפניות הנדרשות למס הכנסה וימצאו את המסמכים הנדרשים מביטוח לאומי. כמובן שנדאג לכל ההתנהלות והבקרה השוטפת מול חברות הביטוח, כדי שהפעולה תתבצע במהירות האפשרית. חשוב לציין כי הרפרנטיות עובדות בקשר ישיר מול מוקדי הסוכנים של כל חברות הביטוח, דבר המקנה שירות בייחס אישי וזמני טיפול קצרים מהרגיל. הלקוח מקבל טלפון של נציגה אישית המטפלת בבקשה שלו כך שהוא יכול להיות במעקב ולדעת את סטטוס הבקשה, כמובן שהלקוח מאשר כל פעולה ומעודכן טרם ביצוע הפעולה.

מזל טוב! ההפקדה אושרה והכסף עבר לחשבון הלקוח, לאחר ביצוע ההפקדה בחשבון הבנק של הלקוח אנחנו נוודא באמת כי הסכום שהתקבל הוא הסכום התקין והפעולה בוצעה בהצלחה, כמובן שאנחנו מלווים את הלקוח גם בעתיד לכל שאלה או בקשה בנושא. התשלום של החברה הינו על בסיס הצלחה בלבד, כלומר אך ורק לאחר שהכסף עבר לחשבון הבנק של הלקוח, הוא מבצע את התשלום עבור ביצוע הפעולה והשירות של החברה.

תהליך לוגו 4 - קבוצת פתרון
טוהר גרוטס קבוצת פתרון

הטיפ של טוהר

מחלקת הלוואות ומשיכת כספים

המעסיק לא תמיד מעורב בחסכונות הפנסיוניים,
אנחנו כאן לדאוג לזכויות ולחסכונות שלכם כעובדים!

שאלות נפוצות

קבוצת פתרון הוקמה בשנת 2019 במטרה להגביר את המודעות ולהציג את כל האפשרויות אליהן זכאים אזרחים במדינת ישראל מגורמי מס הכנסה, חברות הביטוח והבנקים.
בקופת גמל יש מספר אפיקים לחיסכון לטווח קצר, בינוני או ארוך. קופת הגמל מיועדת לחיסכון לשכירים ועצמאיים.
קרן השתלמות היא קופת חיסכון לשכירים ועצמאיים, ואינה לטווח הארוך. ניתן לפדות את הסכום שנמצא בקרן ההשתלמות ללא תשלום מס לאחר 6 שנים.

לקוחות ממליצים

כוכבים קבוצת פתרון
נגן וידאו

שירותים נוספים

מטבעות קבוצת פתרון

החזרי מס

מטבע עציץ קבוצת פתרון

הלוואות כנגד נכסים

.

תיק קבוצת פתרון

ייעוץ משכנתאות

.

יד כסף קבוצת פתרון

הלוואות כנגד קרנות פנסיה

.

בדיקת זכאות להלוואה

כנגד נכס / מקופות הפנסיה / מחברות הבנקים

ספר קבוצת פתרון
דילוג לתוכן