אודותינו

עם קבוצת פתרון זה קל מתמיד!

אודות

קבוצת פתרון הוקמה בשנת 2019 במטרה להעניק שירות אמין ומקצועי

סימני שאלה קבוצת פתרון

 

קבוצת פתרון הוקמה בשנת 2019, כדי לספק שירות אמין ומקצועי כשהמטרה העיקרית היא מימוש הזכויות הכלכליות של אזרחי מדינת ישראל מול חברות הביטוח, מס הכנסה וביטוח לאומי.
העיקרון המרכזי שלשמו הוקמה החברה הוא הגברת המודעות בעולם הפיננסים, מתוך רצון אמיתי לעזור ללקוחות החברה ולשקף את כלל האפשרויות הכלכליות אליהן הם זכאים מול חברות הביטוח, הבנקים, מס הכנסה, ביטוח לאומי והוצאה לפועל.

חברתנו צברה ניסיון רב בעבודה השוטפת אל מול חברות אלה ולחסמים הבירוקרטיים שהן מהוות עבור הלקוחות במדינת ישראל.
חברתנו החליטה לקחת חלק בכל הנוגע להתנהלות הכלכלית של הלקוחות מול חברות אלה ומימוש זכויותיהם בכל פעולה אותה הם מעוניינים לבצע, אנחנו כאן כדי להקל את הבירוקרטיה המסובכת ולהעניק מהידע והניסיון שצברנו כדי שהפעולה תתבצע בזמן המהיר, הקצר והמקצועי ביותר.
מעבר למימוש הזכויות, חברתנו מהווה בית ומשפחה לכלל הלקוחות. נהיה האוזן הקשבת לצרכים ולבעיות שלכם, כדי שנוכל להתאים את המסלול הנכון עבורכם תוך מתן המענה הטוב ביותר לצרכיכם האישיים. חברתנו עובדת בשיתוף פעולה עם סוכני ביטוח, רואי חשבון, יועצי משכנתאות ועורכי דין מהשורה הראשונה אשר ידעו לתת את המענה המקצועי ביותר תוך שמירה על ערכי שקיפות, אמינות וליווי אישי ואכפתי. 
חלק מהשירותים שחברתנו מציעה הן:
הצגת אפשרויות לקבלת כספים בעת משבר כלכלי.
מימוש זכויות כלכליות מחברות הביטוח, מס הכנסה וביטוח לאומי.
תהליך יציאה מהחובות אל מול הוצאה לפועל ודרך כלכלית חדשה.
מתן אשראי ללקוחות בעת הצורך לקניית דירה, כיסוי חובות ועוד.
ניהול תיק ביטוח ופנסיה התואם את הצרכים האישיים של הלקוח.
ניהול השקעות וחסכונות עתידיים.
ייעוץ משכנתאות מורחב + אפשרויות מימון נוספות בנושא המשכנתא.

חברתנו שמה בראש מעייניה את צרכי הלקוח מתוך מטרה לעזור וללוות יד ביד את לקוחותיה לאורך השנים. אנחנו כאן בשבילכם ולשירותכם!

חברתנו דוגלת בליווי אישי ומקצועי בעזרת צוות מסור המלווה את הלקוח לאורך כל הדרך תוך מתן פתרונות לכל קושי שנתקלנו בו במהלך החיים, מקניית דירה, אירוע משפחתי, כיסוי חובות ודאגה לעתיד כלכלי בטוח בעת גיל הפרישה. שמחים לתת שירות ותמיד כאן בשבילכם – קבוצת פתרון.

הכירו את הצוות שלנו

מסמך קבוצת פתרון

גם אתם יכולים!


זקוקים לייעוץ?
בדיוק בשביל זה, אנחנו, קבוצת פתרון, נמצאים כאן!

מטוס קבוצת פתרון

השאירו לנו פרטים

מבטיחים לחזור בהקדם 🙂