ייעוץ משכנתאות

עם קבוצת פתרון זה קל מתמיד!

קבוצת פתרון

ייעוץ משכנתאות

כל מה שרציתם לדעת

מעוניינים לקחת משכנתא? כנראה שאתם עומדים לפני אחד המהלכים הכלכליים הגדולים בחייכם, אם לא הגדול שבהם. נעזרים ביועצי משכנתאות כדרך להבטיח שהמסלול הנבחר, גובה וסוג הריבית ותנאי ההחזר החודשיים אכן מתאימים ליכולות העכשוויות והעתידיות של רוכש המשכנתא. תהליך נטילת הלוואת הענק דורש התעסקות מרובה במסמכים, חישובים קריטיים, בירוקרטיה וחיפוש אחר המסלול המשתלם ביותר. אזרח מין השורה עלול למצוא עצמו מבולבל אל מול מגוון ההצעות, ויותר מכך, הוא עלול לבצע טעויות בחישובים הפיננסיים ובעוד מספר שלבים מהותיים בהליך מורכב זה.

עציץ כסף קבוצת פתרון

משכנתא לוקחים

עם יועץ משכנתאות

אחת מהשאלות הנפוצות בתהליך המשכנתא, האם אני צריך לשכור שירות של איש מקצוע- יועץ משכנתאות או שניתן לבצע את התהליך לבד?
כמובן שאפשר לבצע את התהליך לבד, אך ניתן גם ללכת למשפט ללא עורך דין או לנסות לשפץ את הבית לבד. אנשי מקצוע מנוסים עוזרים בשיפור תוצאות ובקבלת מה שבאמת אנחנו רוצים, נכון זה עולה כסף, אך חוסך המון בירוקרטיה מסובכת, יתרה מכך ליווי והדרכה של איש מקצוע חוסך כסף רב במהלך השנים.

אז למה כדאי לקחת יועץ משכנתא?

ריכזנו עבורכם את היתרונות והמידע שבשכירת שירותיו של יועץ משכנתא פרטי

תהליך לקיחת משכנתא דורש מילוי מסמכים רבים, פגישות מול הבנקים וביצוע משא ומתן, דבר הגוזל זמן יקר.

במקרים מסוימים, בזכות גודלו והיכרותו של יועץ המשכנתא עם הבנק, הוא ישיג תנאים טובים יותר.

לאורך חיי המשכנתא יש המון הזדמנויות ליצור חיסכון משמעותי, כמו למשל מחזור המשכנתא ועוד, ואנחנו כאן כדי ללוות אתכם לאורך כל חיי המשכנתא.

מחיר ייעוץ המשכנתאות משתנה בין לקוח ללקוח, כתלות במשך השירות, ואופן הליווי.

מסמך קבוצת פתרון

ייעוץ משכנתא

רק עם קבוצת פיתרון!

מערכת היחסים שלנו עם המערכת הבנקאית מאפשרת לנו להשיג עבורכם את התנאים הטובים ביותר. אנו נבחן עבורכם את הכדאיות מיחזור המשכנתא ונבצע עבורכם משא ומתן עם הבנקים השונים. ותזכרו - משכנתא לא לוקחים לבד!

מטוס קבוצת פתרון

השאירו לנו פרטים

מבטיחים לחזור בהקדם 🙂

מהם שלבי התהליך?

תהליך לוגו 1 - קבוצת פתרון

שאלון הזכאות נועד כדי שנוכל לדעת האם אתם אכן זכאים להמשך התהליך, ומה הן האפשרויות העומדות בפניכם. במידה ועברתם את שאלון הזכאות – הינכם זכאים ב 100% להמשך התהליך והתשלום הינו על בסיס הצלחה בלבד.

ראשית, ננפיק עבורכם דוח מסלקה פנסיוני המפרט לנו היכן כל הכספים שחסכתכם בקרנות הפנסיה במהלך חייכם. המנהל הפיננסי מנתח את הדוח ומציג את הסכומים המדויקים הניתנים למשיכה, ויחד איתכם, המנהל הפיננסי מתאים את הסכום להפקדה בקופת הגמל ומלווה אתכם לאורך כל השנים לכל שינוי או בקשה. אנחנו נציג בפניכם את כל האפשרויות, ואתם תבחרו את האפשרות המתאימה עבורכם.

תהליך לוגו 2 - קבוצת פתרון
תהליך לוגו 3 - קבוצת פתרון

הרפרנטיות שלנו ידאגו לכל הבירוקרטיה המסובכת, הן ימלאו את טפסי הבקשה, יכינו את כל ההפניות הנדרשות למס הכנסה וימצאו את המסמכים הנדרשים מביטוח לאומי. כמובן שנדאג לכל ההתנהלות והבקרה השוטפת מול חברות הביטוח, כדי שהפעולה תתבצע במהירות האפשרית. חשוב לציין כי הרפרנטיות עובדות בקשר ישיר מול מוקדי הסוכנים של כל חברות הביטוח, דבר המקנה שירות בייחס אישי וזמני טיפול קצרים מהרגיל. הלקוח מקבל טלפון של נציגה אישית המטפלת בבקשה שלו כך שהוא יכול להיות במעקב ולדעת את סטטוס הבקשה, כמובן שהלקוח מאשר כל פעולה ומעודכן טרם ביצוע הפעולה.

מזל טוב! ההפקדה אושרה והכסף עבר לחשבון הלקוח, לאחר ביצוע ההפקדה בחשבון הבנק של הלקוח אנחנו נוודא באמת כי הסכום שהתקבל הוא הסכום התקין והפעולה בוצעה בהצלחה, כמובן שאנחנו מלווים את הלקוח גם בעתיד לכל שאלה או בקשה בנושא. התשלום של החברה הינו על בסיס הצלחה בלבד, כלומר אך ורק לאחר שהכסף עבר לחשבון הבנק של הלקוח, הוא מבצע את התשלום עבור ביצוע הפעולה והשירות של החברה.

תהליך לוגו 4 - קבוצת פתרון
מרק קמינסקי קבוצת פתרון

הטיפ של מרק

אחראי תיקי לקוחות

בעת לקיחת משכנתא, יועץ משכנתאות מנוסה עשוי להשיג עבורכם תנאים טובים יותר מול הבנקים.

שאלות נפוצות

לקיחת משכנתא הינה צעד חשוב ומלא משמעות להמשך החיים, יועץ משכנתא אמין ומקצועי ימלא עבורנו מסמכים רבים, ינהל משא ומתן בפגישות מול הבנקים, ילווה אותנו לאורך חיי המשכנתא ויפתח בפנינו אפשרויות נוספות, ואפילו ישיג תנאים טובים יותר למשכנתא בזכות היכרות מוקדמת עם הבנק. ולכן, למי שאינו מכיר את שלל נושאי המשכנתא, מומלץ להתייעץ עם גורם מקצועי.
מחיר ייעוץ משכנתאות משתנה בין אדם לאדם, כתלות באופי הייעוץ, מורכבות העסקה ומי היועץ, וכמו בכל מקצוע ישנם יועצי משכנתאות טובים יותר או פחות, ולכל אחד תעריף שונה. המחיר ההתחלתי הוא כ -5,000 ש"ח ועולה כתלות בפרטים שצויינו מעלה.
אין מסלול משכנתא משתלם ביותר, כמו שישנם שלל בנקים ויועצים, כך גם מסלולים. מסלול מסויים עשוי להיות טוב עבורי, אך לאדם אחר אותו המסלול עלול להיות רע ופחות מתאים. לכן עלינו להתאים את מסלול המשכנתא לצרכי הלקוח.

לקוחות ממליצים

כוכבים קבוצת פתרון
נגן וידאו

שירותים נוספים

מטבעות קבוצת פתרון

החזרי מס

מטבע עציץ קבוצת פתרון

הלוואות כנגד נכסים

.

תיק קבוצת פתרון

ייעוץ משכנתאות

.

יד כסף קבוצת פתרון

הלוואות כנגד קרנות פנסיה

.

בדיקת זכאות להלוואה

כנגד נכס / מקופות הפנסיה / מחברות הבנקים

ספר קבוצת פתרון
דילוג לתוכן