החזרי מס

עם קבוצת פתרון זה קל מתמיד!

החזרי מס

החזרי מס

כל מה שרציתם לדעת

מהנתונים אותם פרסמה בעבר רשות המיסים, מידי שנה, כמיליון אזרחים ישראלים מגלים, לגמרי בטעות, שהם זכאים להחזרי מס. ה"טעות" הזו יכולה לקרות בדרך לא דרך, למשל, עמית לעבודה ששיתף אתכם בסיפור על החזר מס שקיבל בזכות חברה המתמחה בכך, קרובת משפחה שגילתה כי התרחשה אצלה גביית יתר, כיוון שהנהלת החשבונות בארגון שבו עבדה "הגדילה ראש" וגילתה שקיימים פערים לטובתה בין המס שהיה אמור להיות משולם, לבין המס שאותו היא משלמת בפועל, ועוד אינספור מקרים.

מיסים קבוצת פתרון

להחזר מס זכאי כל אדם ששילם מס הכנסה במהלך השנה, ובסוף כל שנה נבחן את סך מס ההכנסה ששילם האדם לעומת המס שהיה צריך לשלם.
מדי שנה מס הכנסה מפרסם רשימת פטורים ממס, שהם בעצם נקודות הזיכוי והזיכויים באותה שנת המס, ולפיה נדע כמה נקודות זיכוי מגיע לכל אחד.
כמובן שישנם עוד שלל מקרים שבהם מומלץ לבדוק האם מגיע לי החזר מס, ונשמח לעמוד לשירותכם כדי שתקבלו את מה שמגיע לכם.

כיום, מחשבי מס הכנסה אינם מחוברים לכל המידע האישי שלך, ותהליך החזר המס הוא חיבור ואיחוד כל המידע החיצוני כמו משכורות, קרנות פנסיה ועוד, לתוך טופס של רשות המיסים.
הבירוקרטיה והמצאת כלל המסמכים החיצוניים מדי שנה עלולים להיות מסובכים עבור אנשים מסוימים, ולכן אנחנו כאן כדי להקל עליכם ולעזור בכל פרט ובעיה בתהליך החזר המס.

חשוב לדעת

עונים לכם על

השאלות

מסמך קבוצת פתרון

גם לכם מגיע!

אם בשש השנים האחרונות חל שינוי כזה או אחר, בסטטוס האישי או התעסוקתי שלכם,
אוליי גם אתם בין אותם מיליון אזרחים ישראלים שאינם מודעים כלל לכך שהמדינה חייבת להם כסף! צרו איתנו קשר, ונסייע לכם במיצוי זכויותיכם!

מטוס קבוצת פתרון

השאירו לנו פרטים

מבטיחים לחזור בהקדם 🙂

מהם שלבי התהליך?

תהליך לוגו 1 - קבוצת פתרון

שאלון הזכאות נועד כדי שנוכל לדעת האם אתם אכן זכאים להמשך התהליך, ומה הן האפשרויות העומדות בפניכם. במידה ועברתם את שאלון הזכאות – הינכם זכאים ב 100% להמשך התהליך והתשלום הינו על בסיס הצלחה בלבד.

ראשית, ננפיק עבורכם דוח מסלקה פנסיוני המפרט לנו היכן כל הכספים שחסכתכם בקרנות הפנסיה במהלך חייכם. המנהל הפיננסי מנתח את הדוח ומציג את הסכומים המדויקים הניתנים למשיכה, ויחד איתכם, המנהל הפיננסי מתאים את הסכום להפקדה בקופת הגמל ומלווה אתכם לאורך כל השנים לכל שינוי או בקשה. אנחנו נציג בפניכם את כל האפשרויות, ואתם תבחרו את האפשרות המתאימה עבורכם.

תהליך לוגו 2 - קבוצת פתרון
תהליך לוגו 3 - קבוצת פתרון

הרפרנטיות שלנו ידאגו לכל הבירוקרטיה המסובכת, הן ימלאו את טפסי הבקשה, יכינו את כל ההפניות הנדרשות למס הכנסה וימצאו את המסמכים הנדרשים מביטוח לאומי. כמובן שנדאג לכל ההתנהלות והבקרה השוטפת מול חברות הביטוח, כדי שהפעולה תתבצע במהירות האפשרית. חשוב לציין כי הרפרנטיות עובדות בקשר ישיר מול מוקדי הסוכנים של כל חברות הביטוח, דבר המקנה שירות בייחס אישי וזמני טיפול קצרים מהרגיל. הלקוח מקבל טלפון של נציגה אישית המטפלת בבקשה שלו כך שהוא יכול להיות במעקב ולדעת את סטטוס הבקשה, כמובן שהלקוח מאשר כל פעולה ומעודכן טרם ביצוע הפעולה.

מזל טוב! ההפקדה אושרה והכסף עבר לחשבון הלקוח, לאחר ביצוע ההפקדה בחשבון הבנק של הלקוח אנחנו נוודא באמת כי הסכום שהתקבל הוא הסכום התקין והפעולה בוצעה בהצלחה, כמובן שאנחנו מלווים את הלקוח גם בעתיד לכל שאלה או בקשה בנושא. התשלום של החברה הינו על בסיס הצלחה בלבד, כלומר אך ורק לאחר שהכסף עבר לחשבון הבנק של הלקוח, הוא מבצע את התשלום עבור ביצוע הפעולה והשירות של החברה.

תהליך לוגו 4 - קבוצת פתרון
דניאל כהן

הטיפ של דניאל

מחלקת החזרי מס

עברתם את גיל 67 וסך כל החסכונות הפנסיוניים שלכם נמוך מסכום הצבירה המזערי (93,473)? תוכלו למשוך את הכספים ללא קנס המשיכה (35% מס הכנסה).

שאלות נפוצות

כל אדם ששילם מס הכנסה במהלך השנה, בסוף השנה בוחנים את סך מס ההכנה ששילם לעומת מס ההכנסה שהיה צריך לשלם. ולפי נקודות הזיכוי אותו אדם עשוי לקבל את החזר המס.
ניתן להגיש בקשה להחזר מס עד 6 שנים אחורה, כמובן שאנחנו ממליצים לטפל בהחזר המס לעיתים קרובות יותר כדי לא לאבד טפסים חשובים. ובמקרה של בעיה, נשמח לעמוד לשירותכם!
במידה ובחרתם להיעזר בשירותנו להחזרי מס, נציין כי תשלום המס משתנה מאדם לאדם, והינו על בסיס הצלחה בלבד.

לקוחות ממליצים

כוכבים קבוצת פתרון
נגן וידאו

שירותים נוספים

מטבעות קבוצת פתרון

החזרי מס

מטבע עציץ קבוצת פתרון

הלוואות כנגד נכסים

.

תיק קבוצת פתרון

ייעוץ משכנתאות

.

יד כסף קבוצת פתרון

הלוואות כנגד קרנות פנסיה

.

בדיקת זכאות להלוואה

כנגד נכס / מקופות הפנסיה / מחברות הבנקים

ספר קבוצת פתרון
דילוג לתוכן