הלוואות כנגד נכסים

הלוואות כנגד נכסים

אם הגעתם למצב בו אתם זקוקים לסכום כסף גדול, סביר להניח שהתחלתם לחשוב על לקיחת הלוואה. יכול להיות שאתם רוצים להקים עסק או לפתח עסק קיים, לרכוש בית ראשון או בית גדול יותר ממה שכבר יש לכם, לטוס לחוץ לארץ ועוד מגוון סיבות הדורשות מכם סכום כסף שלא תמיד יש בעובר ושב או בחסכונות. במקרים כאלה לוקחים הלוואה ולעיתים אפילו הלוואות. יש כמה סוגים של הלוואות בשוק ואם לא שמעתם על הלוואות כנגד נכסים אז הגיע הזמן תשמעו, תכירו, ותבדקו אם זה מתאים לכם.

מה זה בכלל הלוואות כנגד נכסים?

בשוק ההלוואות ישנן מספר סוגים של הלוואות ומספר אפשרויות לקחת אותן. כמו כן יש יותר מגוף אחד שיכול ומוסמך לספק לכם את אותן ההלוואות, הבנקים השונים, וגופים חוץ בנקאיים כמו חברות אשראי וחברות הביטוח.

זה לא משנה מהו הנכס כל עוד הוא בבעלותכם. הנכס יכול להיות מפעל, משרד, מחסן, שדה, אפילו מכונית- אם זה נכס בעל שווי והוא שלכם אתם יכולים לקחת הלוואה כאשר אתם מציבים את הנכס כערבון.
כלומר, אתם ממשכנים את הנכס או את הנכסים שלכם לאותו גוף ממנו אתם מבקשים לקחת הלוואה והוא שייך להם עד שאתם מסיימים לשלם את ההלוואה ועומדים בכל תנאי ההחזר והנכס חוזר לבעלותכם. לאורך כל תקופת ההלוואה- הנכס הוא העירבון.

הלוואות כנגד נכסים – חשוב לבדוק

אם אתם מתכננים לקחת הלוואה, כל הלוואה, גם הלוואה כנגד נכס- עליכם לבדוק את תנאי ההחזר של כל אחת ואחת מהן. כמה תצטרכו להחזיר כל חודש, האם הריבית קבועה או משתנה? מה קורה אם לא עומדים בתשלום חודש אחד? יותר? חשוב מאוד לבחור את סוג ההלוואה המתאימה לכם ביותר בכדי שתוכלו לעמוד בתנאים שלה ולהחזיר אותה במלואה.

בנוסף, חשוב לבדוק את כל מה שצריך לגבי הנכס שבגינו אתם הולכים לבקש הלוואה. לוודא שהוא רשום בבעלותכם, שהכל תקין וחוקי וקביל, מה השווי שלו ומה הן האפשרויות של מה שיקרה לו במידה ולא תעמדו בתנאי ההחזר. מצד אחד- לקבל הלוואה על סמך העובדה שיש לכם נכס זה נהדר וקל יותר מהלוואות אחרות, מצד שני- אתם שמים את הנכס שלכם בידיו של גוף אחר שרשאי לעקל אותו ולמכור אותו אם לא תעמדו בתנאי ההחזר שלו.

האם כדאי לבצע את ההלוואה באופן עצמאי?

את כל הבירורים ניתן לבצע לבד, וככל שתגיעו מוכנים לקראת לקיחת ההלוואה כך טוב יותר. אך ההמלצה היא לגשת לאיש מקצוע, גם אם כבר התחלתם לברר ולאסוף מידע וזאת בכדי שלא תפספסו דברים חשובים שלא ידעתם או שלא שמתם לב אליהם. חברה מקצועית שעוסקת בהלוואות תוכל להסביר לכם על כל סוגי ההלוואות הרלוונטיות המתאימות לכם כולל הלוואות כנגד נכסים, להסביר לכם את היתרונות ואת החסרונות, את הסיכונים הקיימים וגם לסייע לכם לבחור את ההלוואה המתאימה ביותר עבורכם.

מה אנו מציעים?

סיוע, ליווי וייעוץ בנושאים:

  1. הלוואה כנגד הקופה בתנאי ריבית משתלמים.
  2. משיכת כספי פיצויים מעבודות קודמות.
  3. בדיקת תיק ביטוחי בכל חברות הביטוח.
  4. הסרת עיקולים וטיפול בהוצל"פ באמצעות עו"ד.
  5. הצגת תכנית כלכלית להתנהלות נכונה וביצוע חסכון לעתיד.
  6. פתיחות קופות גמל להשקעה ופתרון פנסיה בתנאים שלך. 
  7. ייעוץ משכנתאות. 

מובהר כי האמור באתר אינו מהווה שיווק השקעות ו/או ייעוץ ו/או שיווק פנסיוני אישי ו/או תחליף לשיווק כאמור ו/או ייעוץ מס, בכפוף להוראות הדין והמתחשבים בנתונים ובצרכים הייחודיים של כל אדם.

תוכן עניינים

שאלות נפוצות

כל אדם ששילם מס הכנסה במהלך השנה, בסוף השנה בוחנים את סך מס ההכנה ששילם לעומת מס ההכנסה שהיה צריך לשלם. ולפי נקודות הזיכוי אותו אדם עשוי לקבל את החזר המס.
ניתן להגיש בקשה להחזר מס עד 6 שנים אחורה, כמובן שאנחנו ממליצים לטפל בהחזר המס לעיתים קרובות יותר כדי לא לאבד טפסים חשובים. ובמקרה של בעיה, נשמח לעמוד לשירותכם!
במידה ובחרתם להיעזר בשירותנו להחזרי מס, נציין כי תשלום המס משתנה מאדם לאדם, והינו על בסיס הצלחה בלבד.

מאמרים נוספים

מטבעות קבוצת פתרון

החזרי מס

.

מטבע עציץ קבוצת פתרון

הלוואות כנגד נכסים

.

תיק קבוצת פתרון

ייעוץ משכנתאות

.

יד כסף קבוצת פתרון

הלוואות כנגד קרנות פנסיה

.

בדיקת זכאות להלוואה

כנגד נכס / מקופות הפנסיה / מחברות הבנקים

ספר קבוצת פתרון
דילוג לתוכן