הלוואות כנגד נכסים

עם קבוצת פתרון זה קל מתמיד!

הלוואות כנגד נכסים

הלוואות כנגד נכסים

כל מה שרציתם לדעת

אם ברשותכם נכס, גם אתם תוכלו להמיר אותו לכסף מזומן, כלומר למימון זמין עבורכם, וזאת - מבלי למכור אותו בפועל. אחת מהדרכים האפשריות כיום להשגת מימון בהיקפים גדולים, היא באמצעות נטילת הלוואות כנגד נכסים. מאחר ומדובר בגישת מימון שהינה פחות מוכרת לקהל הרחב, מתעוררות לא מעט שאלות הנוגעות לכך, ועליהן - ננסה לענות לכם.

עציץ כסף קבוצת פתרון

מי זקוק להלוואות כנגד נכסים?

סימני שאלה קבוצת פתרון

באופן כללי, ניתן לומר, כי כל אדם שנזקק למימון שעולה על 100,000 ₪, לצרכים שונים ומסיבות שונות, יוכל להפיק תועלת משלו מנטילת הלוואה כנגד נכס. יחד עם זאת, בניגוד לנטילת המשכנתא (שהפכה לסטנדרט), נטילת הלוואה מסוג זה, לרוב, תצריך שקילה בכובד ראש, שכן, בחלק מהמקרים, היא מתאימה למי שהבנקים דחו את בקשתו לקבלת הלוואה, בעוד שהלוואה כזו נדרשת לו, לפעמים, כאוויר לנשימה מסיבות שונות, ביניהן:

אפשרות זו נועדה להמיר הלוואות בנקאיות או חוץ-בנקאיות המתאפיינות בריבית גבוהה יחסית, וכך ניתן לפרוס את החוב בריביות הרבה יותר שפויות.

לסגירתם של החובות עסקיים ישנם מספר שיקולים מורכבים שיש לקחת בחשבון. לדוגמא, מצבת הנכסים הפרטיים, סך כל החובות לנושים ושיקולים נוספים שאנחנו, בעלי ניסיון בתחום מכירים. כמו כן, אנו רואים לנגד עיניינו את אינטרס הלקוח בלבד.

במקום להמשיך ו"לכבות שריפות" בעזרת הלוואות נוספות, נחשב מסלול מחדש ונאחד את כלל ההלוואות להלוואה אחת ארוכה עם החזר חודשי וקובע מראש, תוך הקטנת הריביות והתחלה של הבראה כלכלית.

המצב הכלכלי דוחק? לא חייבים למכור את הנכס כדי לגייס כסף נזיל, ניתן לשעבד את הנכס שלך לטובת הגוף המלווה, ואנחנו נייעץ ונלווה אתכם לאורך הדרך כדי לפרוס את התשלומים בצורה חודשית נוחה בעלת ריבית נמוכה.

מסמך קבוצת פתרון

גם אתם יכולים!

כפי שתוכלו להבין, לא חסרות סיבות טובות לקחת הלוואות כנגד נכסים, וכיום, ניתן לקבל הלוואות כאלו בתנאים טובים וממקורות שונים.
זקוקים לייעוץ?
בדיוק בשביל זה, אנחנו, קבוצת פתרון, נמצאים כאן!

מטוס קבוצת פתרון

השאירו לנו פרטים

מבטיחים לחזור בהקדם 🙂

מהם שלבי התהליך?

תהליך לוגו 1 - קבוצת פתרון

שאלון הזכאות נועד כדי שנוכל לדעת האם אתם אכן זכאים להמשך התהליך, ומה הן האפשרויות העומדות בפניכם. במידה ועברתם את שאלון הזכאות – הינכם זכאים ב 100% להמשך התהליך והתשלום הינו על בסיס הצלחה בלבד.

ראשית, ננפיק עבורכם דוח מסלקה פנסיוני המפרט לנו היכן כל הכספים שחסכתכם בקרנות הפנסיה במהלך חייכם. המנהל הפיננסי מנתח את הדוח ומציג את הסכומים המדויקים הניתנים למשיכה, ויחד איתכם, המנהל הפיננסי מתאים את הסכום להפקדה בקופת הגמל ומלווה אתכם לאורך כל השנים לכל שינוי או בקשה. אנחנו נציג בפניכם את כל האפשרויות, ואתם תבחרו את האפשרות המתאימה עבורכם.

תהליך לוגו 2 - קבוצת פתרון
תהליך לוגו 3 - קבוצת פתרון

הרפרנטיות שלנו ידאגו לכל הבירוקרטיה המסובכת, הן ימלאו את טפסי הבקשה, יכינו את כל ההפניות הנדרשות למס הכנסה וימצאו את המסמכים הנדרשים מביטוח לאומי. כמובן שנדאג לכל ההתנהלות והבקרה השוטפת מול חברות הביטוח, כדי שהפעולה תתבצע במהירות האפשרית. חשוב לציין כי הרפרנטיות עובדות בקשר ישיר מול מוקדי הסוכנים של כל חברות הביטוח, דבר המקנה שירות בייחס אישי וזמני טיפול קצרים מהרגיל. הלקוח מקבל טלפון של נציגה אישית המטפלת בבקשה שלו כך שהוא יכול להיות במעקב ולדעת את סטטוס הבקשה, כמובן שהלקוח מאשר כל פעולה ומעודכן טרם ביצוע הפעולה.

מזל טוב! ההפקדה אושרה והכסף עבר לחשבון הלקוח, לאחר ביצוע ההפקדה בחשבון הבנק של הלקוח אנחנו נוודא באמת כי הסכום שהתקבל הוא הסכום התקין והפעולה בוצעה בהצלחה, כמובן שאנחנו מלווים את הלקוח גם בעתיד לכל שאלה או בקשה בנושא. התשלום של החברה הינו על בסיס הצלחה בלבד, כלומר אך ורק לאחר שהכסף עבר לחשבון הבנק של הלקוח, הוא מבצע את התשלום עבור ביצוע הפעולה והשירות של החברה.

תהליך לוגו 4 - קבוצת פתרון
אור אלימלך קבוצת פתרון

הטיפ של אור

מנהל מחלקת צירוף לקוחות

בעזרת הלוואה כנגד נכס נוכל להשיג כסף נזיל לצורך ביצוע השקעה, סגירת חובות, איחוד הלוואות קודמות ועוד.

שאלות נפוצות

בחלק מהמקרים אנשים רבים מסורבים ע"י הבנק בעת בקשת הלוואה, אך במידה ואדם זקוק למימון העולה על 100,000 ש"ח, עליו לשקול את אפשרות לקיחת הלוואה כנגד נכס. הלוואה זו עשויה לעזור במקרים של סגירת חובות אישיים או עסקיים, לאחד הלוואות קודמות להלוואה אחת ארוכה בעלת החזר חודשי וקבוע מראש ואפילו כסף נזיל לצורך ביצוע השקעה.
ישנם מספר גופים אשר מהם ניתן לקבל הלוואה כנגד נכס כמו בנקים, חברות מימון פרטיות או חברתיות. כמובן שאנו ממליצים בחום להתייעץ עם מומחה מטעמנו שיוכל ללוות ולהתאים את ההלוואה בדיוק לצרכים שלכם.
מבוסס על 372 ביקורות בפייסבוק, בקבוצת פתרון יוצאים מרוצים! אתם מוזמנים לשאול את מאות הלקוחות שלנו…

לקוחות ממליצים

כוכבים קבוצת פתרון
נגן וידאו

שירותים נוספים

מטבעות קבוצת פתרון

החזרי מס

מטבע עציץ קבוצת פתרון

הלוואות כנגד נכסים

.

תיק קבוצת פתרון

ייעוץ משכנתאות

.

יד כסף קבוצת פתרון

הלוואות כנגד קרנות פנסיה

.

בדיקת זכאות להלוואה

כנגד נכס / מקופות הפנסיה / מחברות הבנקים

ספר קבוצת פתרון
דילוג לתוכן